Juice Factory – smoothie raz!

Dworzec Centralny zmienił się nie poznania! Czysto, jasno, pachnie! To ogromna zmiana, bo ja pamiętam centralny z czasów kiedy człowiek brzydził się tam dotknąć czegokolwiek. Nigdy nie jadłam na centralnym, a teraz? Sama przyjemność. Jest kawiarnia Paul (to samo co w Brukseli) i coś czego nie znałam wcześniej czyli Juice Factory. Oczywiście słowo vegan pod nazwą przykuło moją uwagę. Idea sprzedawania świeżo wyciskanych soków czy smoothie nie jest oczywiście nowa, ale jest to zawsze fajna okazja na zdrową przekąskę/napój.

W menu ogromny wybór, a i ceny przystępne, bo ok 12 zł za koktajl owocowy. Oczywiście, nie przegapiłabym okazji do spróbowania wegańskiego smoothie i to nie na bazie soi! Kupiliśmy z M. dwa koktajle, niestety nie pamiętam dokładnie składników, ale jeden był na bazie wody kokosowej i o smaku kokosa, a drugi z młodym jęczmieniem. Oba przepyszne! Nie zrobiłam niestety zdjęcia menu, a w necie okazało się, że nie ma za dużo informacji na ten temat, a szkoda! Jednakże zapewniam, że każdy coś dla siebie znajdzie bo wybór jest naprawdę spory.

Jeśli jesteście na centralnym albo w Złotych Tarasach i jesteście spragnieni polecam Juice Factory, smaczne i zdrowe smoothie, idealnie na letnie upały!

Juice Factory – Dworzec Centralny, parter, naprzeciwko kas.

 

edited DSC_1087

 

eidted DSC_1086